Petsitters – Twój kot jest w dobrych rękach

Ciągłe delegacje służbowe, wyjazdy, a może podróż lub jednorazowa akcja zwana „urlopem”… brzmi świetnie, prawda? Ale w domu czeka na ciebie twoja puszysta kuleczka szczęścia –  twój kot! Jeśli możesz zabrać ze sobą zwierzę na wycieczkę –  świetnie! Osoby, które mają możliwość podróżowania z czworonożnymi przyjaciółmi są bardzo szczęśliwe, bo ich źródło radości jest zawsze obok. Ale są sytuacje, w których nie jest to możliwe. Cóż więc robić?

Istnieje kilka opcji: poprosić znajomych lub przyjaciół o opiekę nad zwierzakiem, skorzystać z usług    hoteli dla kotów lub zwrócić się do Petsitters, który zapewni usługę wyprowadzania i domu tymczasowego dla Twoich pupili. O naszym serwisie czytaj dokładniej tu.

Z kim zostawić kota podczas Twojej nieobecność w domu?

Przyjrzyjmy się opcjom, które już opisaliśmy powyżej. A pierwszą z nich jest zwrócenie się do przyjaciół, znajomych, krewnych lub sąsiadów. Ale ten pomysł nie zawsze jest dobry. Na przykład ktoś z rodziny twojego pupila będzie uczulony na sierść. Albo przyjaciel może zapomnieć i nie przyjść, aby „nakarmić” zwierzaka (jeśli nie może go zabrać do siebie i przychodzi tylko po to, aby go nakarmić).

Inną opcją jest hotel dla zwierząt. Profesjonaliści z pewnością zapewnią Twojemu kotu kompleksową opiekę. Ale czy zastanawiałeś się kiedyś, ile stresu przeżywa zwierzę? Puszysta kuleczka nagle jest w nieznanej mu atmosferze, wśród  obcych ludzi. Zwierzę osiedlają w oszklonym pokoju, doglądają „na czas”, bo w hotelu oprócz twojego kota są jeszcze inne, a personel hotelowy nie może się„rozerwać” na wszystkich pupili.

Najprawdopodobniej w hotelu kotkowi nie udzielą takiej  uwagi i opieki, którą mu dajesz. Cóż więc robić? Skorzystaj z usług opiekuna!Opiekun może albo zabrać zwierzę do siebie, albo przebywać na waszym terytorium, dopóki nie wrócisz do  zwierzęcia. Jeśli nie chcesz, aby kot mieszkał na obcym terytorium, a obcy zamieszkał w waszym domu, nadal istnieje wyjście — specjalista może przyjść do was, aby nakarmić kota zgodnie z jego zwykłym harmonogramem, wykąpać go, zabrać go na strzyżenie lub do weterynarza, jeśli to konieczne itp.

Wejdź na stronę https://petsitters.pl/, zarejestruj się i wybierz swojego idealnego opiekuna. Pomogą Ci w tym kwestionariusze pracownicze, w których szczegółowo omówione są ich doświadczeni zawodowe, a także zmieszczone są opinie innych użytkowników.

Petsitters –  przyjdziemy z pomocą każdemu właścicielowi czworonożnego druha.

mojarafa.pl Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *